facebook

»Strona glwna » forum » zapomniane haso

niezalogowany
zaloguj się
załóż konto

Forum antyk24.pl

Przypominanie hasła

wpisz swój login:


wpisz adres e-mail podany przy rejestracji


login lub email:

hasło:


nie pamiętam hasła

Nie masz jeszcze konta? zarejestruj się

Regulamin forum Antyk24.pl

  1. Regulamin okresla zasady swiadczenia uslugi droga elektroniczna przez Antyk24.pl z siedzibą we Wrocławiu, ul. Świdnicka 21/23, 50-066 Wrocław, na rzecz uzytkowników prowadzonego przez nia portalu internetowego Antyk24.pl. Usluga polega na umozliwieniu uzytkownikom bezplatnego uczestniczenia w Forum w celu wymiany informacji, opinii oraz prowadzenia dyskusji.
  2. Portal Antyk24.pl szczególnie dba o merytoryczny i etyczny poziom zamieszczanych wypowiedzi.
  3. Uczestnik Antyk24.pl publikuje komentarze i opinie wylacznie na wlasna odpowiedzialnosc. Antyk24.pl nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialnosci za tresci zamieszczane przez uczestników na lamach Forum.
  4. Nie wolno zamieszczac opinii zawierajacych tresci zabronionych przez prawo, wulgarnych, obrazliwych, naruszajacych prawa osób uczestniczacych w dyskusji, wzywajacych do nienawisci rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy tez propagujacych przemoc. Osoby zamieszczajace takie wpisy moga poniesc za ich tresc odpowiedzialnosc karna lub cywilna.
  5. Antyk24.pl zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, badz usuniecia opinii zawierajacych tresci zabronione przez prawo lub naruszajace zasady powszechnie przyjete za elementarne podstawy kultury i dobrego wychowania; jak równiez prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do osób naruszajacych postanowienia regulaminu.
  6. Niedopuszczalne jest równiez umieszczanie przez uczestników na lamach Forum tresci o charakterze reklamowym bez uzgodnienia z wlascicielem serwisu.
  7. Antyk24.pl dolozy wszelkich staran w celu zapewnienia prawidlowego dzialania Forum oraz udzieli pomocy w rozwiazywaniu problemów dotyczacych jego funkcjonowania.
  8. Uczestnicy Forum poprzez umieszczenie swoich komentarzy i opinii na stronach Forum wyrazaja zgode na publikowanie tych tresci w mediach wydawanych przez Antyk24.pl.
  9. Regulamin niniejszy obowiazuje od momentu jego opublikowania. Antyk24.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian, które staja sie obowiazujace w momencie ich opublikowania na tej stronie.

- zamknij -
 
Redakcja portalu antyk24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum oraz w komentarzach. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.